Польвент-ІнвестПольвент-Інвест

Директор: Кручек М

Компанія «Польвент» пропонує широкий спектр товарів та послуг в області систем мікроклімату. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2002р., весь час розвиваючись та збільшуючи асортимент пропонованого обладнання. З 2009 року ТзОВ «Польвент» входить в склад «PolventInvest». Фірма «Польвент» пропонує обладнання європейського класу, яке відрізняється високою якістю, надійністю, довговічністю, виготовлено відповідно до передових технологій, що підтверджується міжнародним сертифікатом якості ISO та українськими сертифікатами відповідності. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання із гарантійним терміном від 2 років. Звернувшись до нас, Ви завжди отримаєте професійну консультацію з питання, що Вас цікавлять. Ми пропонуємо комплексні вирішення завдань по створенню клімату в приміщеннях будь-якого призначення – від невеликих кафе, ресторанів, автомайстерень, спортзалів, лабораторій до великих торгівельних центрів, фабрик і заводів. Звертаємо вашу увагу на основні напрямки діяльності компанії «ПольвентІнвест»: • Реалізація всього асортименту продукції фірм: Juwent, Nederman, Norfi, Elektror та ін. • Наші інженери допоможуть правильно підібрати обладнання і нададуть консультації. • Сервісне обслуговування обладнання, постачання запасних частин та комплектуючих. • Забезпечимо монтаж та пусконалагоджувальні роботи на об`єктах будь-якої складності. Пропонуємо співпрацю монтажним та проектним організаціям на взаємовигідних умовах. Ми завжди відкриті для конструктивного діалогу з потенційними партнерами для досягнення конкурентних переваг у вирішенні будь-яких складних завдань. Зробивши вибір на користь нашої компанії Ви отримаєте високоякісне обладнання та надійного партнера для Вашого бізнесу. Наше гасло: «Потрібне обладнання, в потрібний час, за правильну ціну» З повагою, колектив ТзОВ «ПольвентІнвест»

Телефон: (032) 240-76-62, (067) 371-70-62
Адреса: 79058 м.Львів, пр.. Чорновола 63
E-mail: pavlo.polvent@i.ua
URL: http://polvent.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.