Профхім ТрейдПрофхім Трейд

Директор: Буя Наталія Тарасівна

Наша компанія - ексклюзивний дистриб’ютор в Україні продукції одного з кращих європейських виробників професійних миючіх засобів SUTTER Professional - для пральні, клінингу та прибирання харчових зон. Професійна хімія SUTTER высоко концентрована, відповідає жорстким екологічним стандартам, має високу миючу здатність при низькій концентрації робочого розчину, легка в застосуванні, дозволяіть значно знизити витрати споживачів. "Профхім Трейд" - ексклюзивний постачальник в Криму продукції провідних світових виробників прального обладнання – DANUBE International (Франція), MAYTAG/Whirlpool (США), ASKO (Швеція), GMP Commerciale, Anghinetti / CAMPTEL International та FIRBIMATIC (Італія).

Телефон: (0654) 32-80-41
Адреса: 98612, м.Ялта. вул.Дарсанівська, 6
E-mail: yalta@profhim.in.ua
URL: http://profhim.in.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.