ВАВУ СLUB - мережа центрів дитячого та сімейного розвиткуВАВУ СLUB - мережа центрів дитячого та сімейного розвитку

Директор: Пєц Наталія

Мережа центрів дитячого розвитку «Baby Club» надає комплекс інформаційних, розвиваючих та навчальних послуг для батьків і дітей. Комплексні заняття в наших центрах проводяться за авторськими методиками за такими напрямками: «Baby-майстерня»: Малювання, плямографія, ліплення, аплікація, витинанки… «Baby-руханка»: Музична руханка, елементи дитячої йоги, вивчення пісень з елементами танцю, «шумовий оркестр»… «Baby-забавлянка»: Розвиток сенсорики та дрібної моторики, мови та різних видів пам’яті, цікаві досліди та експерименти… «Baby-цікавинка»: З задоволенням готуємось до школи. «Baby-театр»: Розвиток акторських та комунікативних здібностей. Школа батьків: Інформація та практичні навики під час вагітності, в перші місяці та перші 5 років життя. Зустрічі та консультації з фахівцями/ Також для ваших діток: танці, псиголог, логопед, пізвальні ексурсії та подорожі для дітей з 2 років.

Телефон: (032) 232-79-62
Адреса: м. Львів, пр. Чорновла 67-г
E-mail: ivanna.hd@ukr.net
URL: http://www.babyclub.in.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.