ТХТ РОССТХТ РОСС

Директор: Висоцький Р.І.

Продаж та ремонт професійного обладнання для магазинів та закладів харчування різного формату (від маленького кіоску на ринку чи точки «швидкої їжі» на вулиці до супермаркету чи кухні елітного ресторану). Професійні меблі з нержавіючої сталі. Прямі поставки від виробників забезпечують конкурентоспроможні ціни, а досвідчений персонал (ми працюємо на ринку торгівельного та технологічного обладнання з 2000 року) підбере оптимальне обладнання для Вашого магазину чи ресторану. Підбираючи виробника(постачальника) ми керуємся здоровим глуздом і нашим практичним технічним досвідом, тому замовивши в нас обладнання Ви отримуєте найкраще співвідношення ціна-якість. Сертифікована сервісна служба оперативно усуває можливі несправності в процесі експлуатації обладнання в стислі терміни та надає різноманітні послуги з виконання ремонтних робіт та профілактичного обслуговування обладнання. Доставка, сервіс, гарантія.

Телефон: (067) 343-11-26
Адреса: в.Трускавецька 25
E-mail: txtlv@ukr.net
URL: http://www.txt.lviv.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.