Адвокатський кабінетАдвокатський кабінет

Директор: І.Федишин

Юридичні послуги із банківського законодавства: визнання кредитних договорів, договорів іпотеки, застави, поруки недійсними, скасування незаконно нарахованої, спірної суми пені. Оскарження виконавчих дій держвиконавців. Переговори із кредиторами, банками. Захист від незаконних дій колекторських компаній. Захист від примусового стягнення боргу. Абонентське консультаційно-інформаційне обслуговування. Цивільне право: підготовка позовних заяв; адвокати, участь в судових засіданнях під час розгляду справи; підготовка заяв в порядку окремого провадження (встановлення фактів, що мають юридичне значення, обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичних осіб, визнання спадщини відумерлою, визнання фізичної особи безвісно відсутньою, оголошення померлою, тощо); підготовка та подання скарг, клопотань, заяв; підготовка та подання апеляційних та касацій.

Телефон: (032) 247-20-79, 098457-33-15
Адреса: 81100. Львівська обл., м. Пустомити, вул. І.Кандиби, 1
E-mail: advokat-s@meta.ua
URL: http://www.advokat-s.narod.ru

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.