ФОП Тарасюк В.П.ФОП Тарасюк В.П.

Директор: Тарасюк В.П.

Пропонуємо повний комплекс послуг митного оформлення, а саме: - акредитація (реєстрація суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності) в митниці; - представлення Ваших інтересів в митних та інших суміжних контролюючих органах; - оформлення листів про погодження (відкріплення) між митницями; - оформлення вантажів в усіх митних режимах (експорт, імпорт, транзит); - попередній аналіз документів, необхідних для митного оформлення; - консультації по складанню зовнішньоекономічних договорів (контрактів); - оформлення товаросупровідних та комерційних документів (ТТН, CMR, TIR CARNET, прості та податкові векселі, рахунок-фактура, пакувальний лист та ін.); - варіант повернення ПДВ при експорті; - послуги економічного оператора, комісіонера, вантажоотримувача чи відправника Вашого товару; - переклад необхідних документів.

Телефон: (067) 965-05-86, (097) 144-53-06
Адреса: Україна, 23700, Вінницька обл., м.Гайсин, вул.К.Маркса, 31
E-mail: votar73@mail.ru
URL: http://brokstar.com.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.