KGP GreenhousesKGP Greenhouses

Директор: Андріес Копперт

KGP GREENHOUSES – професійна голландська компанія з будівництва тепличних комплексів повної та часткової комплектації. Виробляємо тепличні конструкції Venlo (Голландія). Поставляємо всі необхідні системи для теплиць: опалення, екранування, освітлення, крапельне зрощення, туманостворення, автоматика, клімат-контроль, обладнання для пакування, сортування, внутрішнього транспорту і багато інших компонентів і матеріалів, що використовуються в теплицях. Енергозберігаючі технології: крапельне зрощення, розподіл контурів опалення (стеля, стіни, "вегетаційне опалення", вирощування на мінеральній ваті, буферні баки для накопичення теплої води в періоди, коли котел працює тільки для отримання СО2, абсорбування СО2 від димових газів котельної, використання когенераторів, вентилятори для вирівнювання температурного полю. KGP - професіонали зі сучасних теплиць. Представництво в м.Києві.

Телефон: (097) 809-07-77
Адреса: Україна, Київ, Михалівський пров., 9, оф.4
E-mail: m.maria@bigmir.net
URL: http://www.kgpgreenhouses.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.