ТОВ "НВП "УКРГЕОЛОГСТРОМ"ТОВ "НВП "УКРГЕОЛОГСТРОМ"

Директор: Єлісєєва Олена Олександрівна

1. Підготовка пакету документів для отримання Спеціального Дозволу на користування надрами. Постійний моніторинг, контроль змін чинного законодавства та внесенням відповідних коректив. Отримання Спеціального дозволу. 2. Експертиза стану працюючого підприємства щодо дотримання вимог законодавства в сфері надрокористування, охорони природи, охорони та безпеки праці тощо. Виявлення недоліків, надання рекомендацій що до шляхів їх усунення. 3. Підтримання cтану повного дотримання надрокористувачем чинного законодавства з питань надрокористування, охорони навколишнього природного середовища, охорони та безпеки праці тощо. Комплексне обслуговування щодо виправлення виявлених недоліків та порушень. 4. Складання техніко-економічного обґрунтування вибору родовища. 5. Геологічне вивчення надр, пошук та розвідка родовищ корисних копалин. Підготовка звіту та захист матеріалів у ДКЗ України. Детальніше дивіться на нашому сайті розділ "Послуги"

Телефон: (050) 356-79-92
Адреса: пр.Григоренко,б.36, оф.254
E-mail: office@ukrgeology.com.ua
URL: http://www.ukrgeology.com.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.