СПД ШемелякСПД Шемеляк

Директор: Шемеляк Леся Степанівна

Основним напрямом нашій діяльності є виробництво і реалізація: * однолітніх рослин (чорнобривці, бальзамін, петунія, вербена, сурфінія, лабелія, бакопа, бегонія, пеларгонія, лобулярія, ротики, шавлія); * багаторічних рослин (фукція, пеларгонія, сундавіл, бегонія, гейлардія,барвінок, гіацинти, крокуси, каали, капуста декоративна та ін.); * декоративних чагарників, садово-паркових троянд для створення квітучих клумб; * озеленення парків, дачних ділянок, санаторіїв, балконів, альтанок; * сезонних квітів (лілія, тюльпани, нарциси, хризантеми); * також супутніх товарів (добрива, грунти, біогумус, засоби по догляду, плетені кошики різних форм та конфігурацій, горщики для квітів, ящики, палети і т.п.). Залежно від кількості продукції, що купуєте, передбачаються знижки.

Телефон: 097863-72-93
Адреса: вул.Маріїнська 14а
E-mail: AndriyL@inbox.ru
URL: http://www.edem-flowers.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.