Дирекція "Дім побуту та торгівлі" Концерну "Військторгсервіс"Дирекція "Дім побуту та торгівлі" Концерну "Військторгсервіс"

Директор: Пукир Юлия Геннадиевна

Дирекція "Дім побуту та торгівлі" Концерну "Військторгсервіс" здійснює індивідуальне та масове пошиття форменого одягу, головних уборів, взуття для всіх силових структур: МВС, МО, СБУ та козацтва. Пошиття робочого спецодягу, форменого одягу - дизайн і розробка фірмового стилю компанії; пошиття корпоративного одягу; одягу для сфери обслуговування, медичного одягу, виготовлення уніформ і аксесуарів для ресторанів, барів, казино, готелів; виробництво рекламної та сувенірної продукції (текстиль ), вишивання капітеллю – 5%. Торгівлю військовою фурнітурою, одягом та взуттям.

Телефон: 044248-05-13
Адреса: 03049, м. Київ, вул. Тополева, 3 А.
E-mail: snegir@ukr.net
URL: http://dimpobutu.com.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.