Арал, ППАрал, ПП

Директор: Омельченко І.Л.

ПП "Арал" працює на ринку поліграфічних послуг з 1998 року. Нашими клієнтами є провідні підприємства, організації та фізичні особи західного регіону України, які залишаються з нами тривалий час оскільки переконались в якості, оригінальності, оперативності виготовлення продукції та надання послуг. ПП "Арал" друкує документацію для нотаріусів, документацію для банківської справи, документи для органів МВС, наукову літературу, художню літературу, іншу поліграфічну продукцію. ПП "Арал" надає повний комплекс поліграфічних послуг: підготовка до друку, верстка, оперативне тиражування, листопідбірка, палітурні роботи, нумерація тощо. Ми друкуємо на картоні, самокопіювальному папері, газетному папері, офсетному папері.

Телефон: (032) 247-15-83, (050) 735-19-23, (050) 371-62-80
Адреса: Україна, м. Львів, вул. Козельницька 4
E-mail: [email protected]
URL: http://www.aral-druk.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.