Крокус-КомКрокус-Ком

Директор: Чередніков Сергій Олегович

Компанія "Крокус-Ком" заснована в 1990 р. на базі підприємств Військово промислового комплексу України і складається з 7 підприємств, в тому складі два високотехнологічні заводи електронної промисловості, під єдиним фінансово-організаційним керівництвом. Є лідер телекомунікацій України. Чисельний склад 250 співробітників. Основний профіль:- Розробка, виробництво та впровадження сучасних IT рішень та телекомунікаційного обладнання на базі сучасних технологій ShDSL, DVDM, VoIP, цифрових модемів, мультиплексорів, систем цифрового ущільнення для корпоративних телефонних мереж та мереж загального користування.- Модернізація та будівництво корпоративних мереж звязку на базі VoIP технології;- Інтеграція сучасних IT технологій в бізнес;- Високотехнологічне контрактне SMD виробництво;- Металообробка, лісопильне та деревообробне виробництво.Діє Система якості ISO 9000-200.

Телефон: (0512) 56-14-20, 58-88-01, 58-88-02
Адреса: Україна, 54028, м. Миколаїв, вул. Кірова, 240а
E-mail: office@crocuscom.com
URL: http://www.crocuscom.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.