АВАНГАРД МАЙСТЕРАВАНГАРД МАЙСТЕР

Директор: Озімко І.О.

Вироби з нержавіючого і чорного металів у поєднанні з деревом, склом та каменем (сходи, перила, дашки, двері, перегородки, огорожі, художні меблі, декоративні та конструктивні елементи): - сходи: гвинтові, каркасні (одно- та двокосоурні), без каркасні (больцеві), консольні, пожежні; - оздоблення (зашиття) бетонних та каркасних сходів деревом (бук, дуб, ясень); - перила та поручні з нержавіючого та чорного металу, дерева, скла, типових та індивідуальних конструкцій; - вхідні групи, дашки, навіси, турнікети, перегородки; - драбинки (пожежні, у басейн, на горище); - художня мебель з нержавіючої сталі, скла та дерева; - декоративні та конструктивні елементи з нержавіючої сталі, скла та дерева; - консультативні, проектні та розрахункові послуги;

Телефон: (032) 247-34-94, (098) 262-13-90
Адреса: вул. ак. Р. Кучера, 16
E-mail: am.infolviv@gmail.com
URL: http://www.amaister.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.