ООО «Імпел Гріффін Груп»ООО «Імпел Гріффін Груп»

Директор: Чижов Василь Степанович

Зовнішній вигляд приміщень - наша основна спеціалізація. Яким би складним не було завдання - Імпел Гриффін завжди говорить своїм клієнтам "ТАК". Ми єдина компанія в Україні, технічно підготовлена до здійснення будь-якого виду прибирання. Нам під силу: щоденне прибирання приміщень; генеральне прибирання приміщень; чищення килимів і килимових покриттів; миття, хімічне чищення твердих підлог; миття вікон, скляних поверхонь; прибирання квартир; прибирання котеджів; відновлення каменю; вивезення сміття, снігу; промисловий альпінізм (миття вікон, фасадів будівельна висоті понад 3 м); чищення банкоматів; оснащення санітарно-гігієнічним устаткуванням туалетних кімнат будь-якого рівня (механічні і енсорні испенсери истових рулонних рушників, рідкого мила, туалетного паперу, електронні ароматизатори і витратні матеріали).

Телефон: (050) 415-50-02, (093) 356-38-05
Адреса: Україна, 79000, м.Львів, пр-т. Чорновола 64 оф 421
E-mail: impel_griffin@bigmir.net
URL: http://www.griffin.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.