ТзОВ "калушСтальБуд"ТзОВ "калушСтальБуд"

Директор: Ладаняк Тарас Олексійович

ТОВ „КалушСтальБуд» , є виробничо-будівельною компанією , яка спеціалізується на двох основних видах діяльності; 1-й промислове будівництво „під ключ” , тобто ми проектуємо, виконуємо земляні роботи , бетонні роботи, виготовлення металевих конструкцій , монтаж металевих конструкцій, обшивка металевого каркасу панелями типу сандвіч. В своєму підпорядкуванні підприємство має не тільки монтажні бригади з великим досвідом роботи, а і вантажопідіймальну техніку. 2-й Виробництво та монтаж вантажопідіймальних механізмів таких як; 1. Крани мостові однобалочні підвісні та опорні електричні і ручні звичайного та вибухобезпечного виконання. 2. Крани мостові двохбалочні вантажопідіймальністю до 32т.с. 3.Крани козлові та напівкозлові вантажопідіймальністю від 1т.с. до 16т.с. 4. Крани консольні поворотні на колоні та настінні вантажопідіймальністю від1т.с. до 5т.с. 5. Крани та підйомники будівельні вантажопідіймальні

Телефон: (03472) 6-30-28, (098) 470-29-76
Адреса: Україна, 77351, Івано-Франківська обл., Калуський р-н., с.Вістова, вул. с.Стрільців 1В
E-mail: [email protected]
URL: http://www. kalushstalbud.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.