reklam_inreklam_in

Директор: Остап Юрійович

reklam_in – ЛІКИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ Наш спектр послуг: BTL Акції у торгових точках Іміджеві акції Дегустація продукції Семплінги (роздача зразків продукції) Cross-promotion Розповсюдження рекламних матеріалів: листівок, буклетів, візиток Демонстрація та презентація продукції Switch-selling Шоу-маркетинг (робота на виставках, за участі промоутерів, акторів, зірок). Direct-mail (доставка рекламних матеріалів по скриньках фізичних/юридичних особах Мерчандайзинг Викладка та контроль наявності продукції в торговому ряді Оформлення торгових точок, місць реалізації товару Консультація продавців та менеджерів торгових залів/магазинів Організація масових заходів (Event) Проведення корпоративів, вечірок, святкувань днів народжень, ювілеїв, весіль Розробка концептуально нових форм святкувань Незабутнє відкриття, оформлення та дизайн Вашого офісу, магазину, організації

Телефон: 0937278080067848-68-62
Адреса: Україна, 79007, м. Львів, вул. Фурманська,1
E-mail: ra.reklamin@gmail.com
URL: http://reklamin.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.