VPM-ПОЛІГРАФVPM-ПОЛІГРАФ

Директор: Кукса Юрій Анатолійович

Наше підприємство займається продажем поліграфічного та офісного обладнання, а саме: брошурувальники, ламінатори, різаки, інше післядрукарське обладання та витратні матеріали, знищувачі документів, лічильники та детектори банкнот, дошки та фліпчарти та ін. Також одним з основних видів діяльності підприємства є надання поліграфічних послуг: цифровий та офсетний друк, післядрукарські послуги (виготовлення візиток, календариків, буклетів, бланкової продукції, брошур та підручників та ін). З 2006 року розпочато виготовлення пластикових карток на власній виробничій базі. До сьогоднішнього дня ми обслуговуємо більше 100 клієнтів (ресторани, магазини, готельні комплекси та інші приватні підприємства). Детальніше про нас Ви можете дізнатись на наших сайтах або завітавши до нашого офісу.

Телефон: (0362) 64-21-34
Адреса: Україна, 33027, м. Рівне, вул. Орлова, 40, оф. 213
E-mail: sales@vpm.rv.ua
URL: http://www.plastic-card.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.