ВАТ "Дрогобицька фарба"ВАТ "Дрогобицька фарба"

Директор: Панасюк Іван Євгенович

ВАТ "Дрогобицька фарба" пропонує до реалізації широкий асортимент лакофарбової продукції власного виробництва під торговою маркою "ДРОФА", виготовленої по технології та при співпраці з фірмою "КОМІКРО"/Хорватія. До переліку продукції входять : Емалі та лаки алкідні, грунтівки швидковисихаючі та антикорозійні, вододисперсійні фарби та грунтівки для інтер’єрів та фасадів, фарби для шиферу та бетону, клеї спеціальні для дерева, паркету та паперу, антисептичні деревозахисні пропитки, розчинники тощо. Якість нашої продукції відповідає вимогам європейських стандартів, та здатна гідно представляти національного виробника на ринку! Підприємство працює над освоєнням нової технології виробництва: вододисперсійних фарб по дереву, бетону, цеглі , металу, фарб для розмітки доріг.

Телефон: (0324) 43-84-19, (067) 675-27-93
Адреса: Україна, 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, 28
E-mail: drofa@ukr.net
URL: http://drofa.at.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.