ЗОЛОТА ПОКРІВЛЯЗОЛОТА ПОКРІВЛЯ

Директор: Золотарьов Олександр Ігорович

Компанія GOLDEN ROOFING «ЗОЛОТА ПОКРІВЛЯ» пропонує Вам найсучасніші покрівельні матеріали для покрівлі куполів церков та дахів будинків: Мідь покрівельна. Нержавіюча сталь: - дзеркального та матового полірування Нержавіючу сталь з покриттям: - нітрид титану під «колір золота» «булат» - оксид титану під «колір міді» - оксид хрому синього кольору «кобальт» Наша компанія займає лідируючу позицію серед підприємств в області продаж найсучасніших покрівельних матеріалів. Купола виготовлені з наших матеріалів вже понад десятки років гідно прикрашають храми, собори, монастирі, церкви і каплиці по всій країні та за її кордоном. Наше підприємство також виконує покрівельні роботи будь-якої складності: фальцева покрівля, об'ємна чешуя, шестигранник, чешуя, об'ємний ромб, шашка. Телефон: +38 (067) 707-02-64 - Олександр Ігорович E-mail: golden-roofing@yandex.ru Web-site: http://golden-roofing.com.ua

Телефон: (067) 707-02-64
Адреса: м. Львів
E-mail: golden-roofing@yandex.ru
URL: http://golden-roofing.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.