Рекламне агентство "reklam_in"Рекламне агентство "reklam_in"

Директор: Остап Юрійович

Реклама Львів Промо-акції Розповсюдження рекламних матеріалів “reklam_in” – команда фахових рекламістів, соціологів, маркетологів. Ми працюємо в різних галузях та напрямках сфери реклами, PR-технологій та маркетингу. Основні напрямки діяльності: BTL, PR, Event, direct-marketing, trade marketing. Роздача рекламних матеріалів: буклетів, візиток, листівок у місцях масового скупчення людей Акції у торгових точках Промо-акції Дегустації продукції Семплінги Просування товару з іншими суміжними товарами (cross-promotion); Розповсюдження рекламних матеріалів по скриньках фізичних/юридичних осіб (direct-mail) Мерчандайзинг Аудит роздрібної торгівлі ATL BTL Організація та проведення рекламних проектів будь-якої складності у Львові, Західному регіоні та Україні

Телефон: 093727-80-80
Адреса: Фурманська,1
E-mail: btl@e-mail.ua
URL: http://www.reklamin.com.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.