Ресурсно-кадровий центрРесурсно-кадровий центр

Директор: Бордун Галина Володимирівна

Шукаєте роботу? Прагнете поглибити знання і практичні навички? Потребуєте консультації? Ресурсно-кадровий центр Вам у цьому допоможе. Ми пропонуємо:  - безкоштовні послуги з працевлаштування  - допомога по підбору працівників різних професій для приватних осіб - пошук кваліфікованих працівників для передових компаній  - навчання (тренінги, професійні майстер класи)  - консультація з юридичних та психологічних питань пов’язаних із питаннями роботи та її пошуку - cпівпраця з компаніями та їх навчальними прjграмами - допомога та підтримка ідейних проектів та ініціатив з боку населення Наша мета - допомогти особам різної вікової категорії у пошуку роботи, підготувати молодь до першого місця праці, надати мешканцям кваліфіковану консультацію і підтримку в питаннях працевлаштування

Телефон: (067) 374-15-38, (067) 670-51-21
Адреса: Україна, 79044, м. Львів, вул. Сахарова, 42
E-mail: center.karyera@gmail.com
URL: http://kadry.lviv.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.