ТОВ "Регіональна інвестиційно-консалтингова компанія"ТОВ "Регіональна інвестиційно-консалтингова компанія"

Директор: Петренко Ірина Петрівна

ТОВ «Регіональна інвестиційно-консалтингова компанія» пропонує кваліфіковані послуги інвесторам і власникам бізнесу, керівникам підприємств різних галузей, всім, хто планує реалізацію нових інвестиційних проектів та шукає шляхи підвищення ефективності існуючого бізнесу. ТОВ «Регіональна інвестиційно-консалтингова компанія» пропонує широкий спектр інвестиційно-консалтингових послуг. У нас Ви можете замовити розробку бізнес-плану інвестиційного проекту для отримання фінансування, розробку стратегічного бізнес-плану, складання інвестиційного меморандуму, проведення інвестиційного аналізу проекту та бізнес-ідеї, фінансове моделювання бізнес-процесів в галузях сільського господарства (тваринництво, рослинництво, тепличний бізнес , будівництво ферм), енергетики (тепло-, електроенергетика, альтернативна енергетика, виробництво електроенергії та біопалива з біомаси), будівництва торговельних і офісних комплексів інше.

Телефон: (044) 456-57-77, (050) 995-24-77, (067) 900-92-67
Адреса:
E-mail: development.kiev@gmail.com
URL: http://www.development.kiev.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.