ІН-АГРОІН-АГРО

Директор: Чемерис Р.В.

Компанія "ІН-АГРО" надає комплекс послуг з автоматизації процесів обліку та управління на підприємствах різних видів діяльності і масштабів на базі "1С:Підприємство" та галузевих рішень. "ІН-АГРО" спеціалізується також в розробці, впровадженні та обслуговуванні систем управління для агропромислових підприємств України, в т.ч. для агрохолдингів, с/г підприємств, елеваторів, млинів, комбікормових заводів, зернотрейдерів, цукрових заводів та ін. Дані системи вже успішно використовуються більш ніж на 300 підприємствах України. Наші переваги: -"ІН-АГРО" - офіційний партнер фірми 1С", - досвід роботи в галузі автоматизації з 2003р. - всі проекти по впровадженню систем виконують сертифіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи, - унікальний досвід роботи на корпоративному ринку, - компанія сертифікована згідно ISO 9001:2008 Детальна інформація про "ІН-АГРО" на сайті www.inagro.com.ua

Телефон: (0472) 45-41-89, 32-33-68
Адреса: Черкаси, вул. Смілянська, 15, оф. 29
E-mail: marketing@inagro.com.ua
URL: http://www.inagro.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.