ТОВ "Магма"ТОВ "Магма"

Директор: Приходько Василь Климович

- пошук та розвідка корисних копалин та підземних вод; - геологічне супроводження геологорозвідувальних робіт; - буріння свердловин на тверді корисні копалини; - буріння спеціальних гідрогеологічних свердловин; - гідрогеологічні, інженерно-геологічні роботи, екологічні роботи; - інженерно-геологічні вишукування; - стаціонарні гідрогеологічні спостереження; - польові дослідно-фільтраційні роботи; - проектування водозаборів з підземних джерел; - архітектурне та будівельне проектування інженерних споруд та відкритих гірничих виробок; - розроблення спеціальних розділів проектів – оцінка впливу на оточуюче середовище; - будівельні роботи; - топографо-геодезичні, картографічні роботи

Телефон: (044) 498-23-30
Адреса: Україна, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 9-а
E-mail: [email protected]
URL: http://www.tov-magma.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.