Студія веб дизайну BINGOСтудія веб дизайну BINGO

Директор: Сергій

Створення інтернет магазину на основі шаблону дозволяє швидко отримати готовий повнофункціональний інтернет магазин. Використовуючи при розробці інтернет магазину, шаблони інтернет магазинів з індивідуальним дизайном Ви отримуєте якісний впізнанний інтернет магазин недорого. Створення інтернет-магазину - це спосіб розширити список своїх клієнтів і розвинути новий напрям у Вашому бізнесі. Шаблони сайту інтернет магазину включають з себе увесь необхідний функціонал для створення зручного бізнес інструменту. Шаблони інтернет магазинів надають замовникові сучасні функціональні можливості управління інтернет магазином: наповнення інтернет магазину необхідною інформацією, зміна вже існуючої інформації, створення додаткових розділів і підрозділів на сайті, можливість підключати додаткові модулі при створенні інтернет магазину.

Телефон: (067) 953-19-79
Адреса: Украина, 49000, г. Днепропетровск, ул. Леніна
E-mail: bingo@pixel.dp.ua
URL: http://bingo.in.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.