Юридична компанія "АКСІОС"Юридична компанія "АКСІОС"

Директор: Матвійчук Андрій Сергійович

Юридична компанія «АКСІОС» надає якісні, швидкі послуги у сфері цивільного, сімейного, корпоративного, господарського, житлового права. Відмінною рисою нашої компанії являється індивідуальний підхід до клієнта, досконалість, мобільність, оперативність при вирішенні юридичних завдань, чесність, довіра та сувора конфіденційність. Наша компанія об’єднала кваліфікованих спеціалістів з різних галузей права, які допоможуть якісно вирішити ваші юридичні питання та надати пораду. Допомога в реєстрації ТОВ, ПП, ФОП (СПД) та подальше їх юридичне обслуговування. Надання усних та письмових юридичних консультацій громадянам та юридичним особам. Складання позовних заяв, скарг, претензій, клопотань з подальшим представництвом інтересів в судових інстанціях, інших органах державної влади чи органам місцевого самоврядування. Допомога в отриманні різноманітних довідок. Консульська легалізація документів (апостиль). Офіційний переклад документів. Реєстрація торгових марок (логотипів). Ліквідація ФОП. Це далеко невичерпний перелік юридичних послуг, які наша компанія надає якісно, швидко та за доступну ціну. Серед наших партнерів є відомі рекламні агентства, бюро перекладів, будівельні, нафтові, енергетичні компанії, а також приватні підприємці, які займаються роздрібною торгівлею та надають інші послуги. Довіртесь нашому досвіду!!! З повагою, Директор Юридичної компанії «АКСІОС» Матвійчук А.С.

Телефон: (093) 997-49-41, (044) 223-94-86, (097) 127-34-70
Адреса: Україна, 02090, м. Київ, вул. Празька, 3
E-mail: [email protected]
URL: http://aksios.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.