ТОВ "АСА Фінанс груп"ТОВ "АСА Фінанс груп"

Директор: Аванов Едуард Сергійович

- оцінка будь-яких видів майна, в тому числі автотоварознавча експертиза, що є актуальним, як для страхових компаній так і для фізичних осіб - операції з нерухомістю (купівля, продаж, здача в довготривалу або добову оренду квартир та будинків, операції з комерційною нерухомість, обмін майна, консультування з питань які безпосередньо пов'язані з поняттям “нерухомість”) - кредитування (кредитний консалтинг) Для тих хто потребує “професійної” і як показала практична діяльність: - “дуже необхідної інформації”, що безпосередньо пов'язана з отриманням коштів шляхом кредитування, залучення інвестицій у реально прибуткові бізнес проекти - страхування майна - юридичні та бухгалтерські послуги

Телефон: (032) 238-27-58
Адреса: 79044, м. Львів, вул. Сахарова 58/21
E-mail: info@asafg.com
URL: http://www.asafg.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.