Львівський приладобудівний завод, ТзОВЛьвівський приладобудівний завод, ТзОВ

Директор: Баран Ігор Миколайович

ТзОВ Львівський приладобудівний завод, ТзОВ ЛПЗ, засновано в 2005 році, як підприємство, що продовжує випуск продукції колишнього ДП "Львівприлад" з якого перейшли всі основні спеціалісти, парк верстатів, конструкторська та технологічна документація. Підприємство випускає прилади промислової автоматики серій КСМ2, КСП2, КСУ2, КСД2, РП160, РП160М1, КМ140, КП140, КД140 та повний комплект запчастин до них. Крім цього ведуться наукові розробки як по модернізації існуючих приладів, так і по розробці нових, мікропроцесорних безпаперових електронних реєстраторів з сенсорними TFT панелями та цифровим виходом на ПК. Підприємство має потужний парк металообробного обладнання, що дозволяє забезпечувати як власне виробництво, так і сторонніх замовників у технологічній оснастці: штампи та прес-форми. Також є парк токарних автоматів для виготовлення токарних виробів ф3-12 мм великими серіями.

Телефон: (032) 297-73-45, 297-73-46, (093) 346-01-37
Адреса: Україна, 79040, м. Львів, вул. Курмановича, 9
E-mail: office@lpz.com.ua
URL: http://www.lpz.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.