Державне підприємство «Київський обласний науково-виробничий центр метрології, стандартизації та сертифікації»Державне підприємство «Київський обласний науково-виробничий центр метрології, стандартизації та сертифікації»

Директор: Цибуленко Віталій Валерійович

Державне підприємство «Київський обласний науково-виробничий центр метрології, стандартизації та сертифікації» являється територіальним органом Держспоживстандарту України в Київській області, на який покладені функції по захисту громадян і національної економіки від наслідків недостовірних результатів вимірювань. Сьогодні ДП «Київоблстандартметрологія» є потужним регіональним спеціалізованим центром із надання послуг у сфері метрології, стандартизації, сертифікації й випробувань продукції. До Центру входять ряд сучасних лабораторій, оснащених високоточними еталонами, спеціальним обладнанням, сучасними технічними засобами та інформаційними системами для якісного та швидкого метрологічного обслуговування всіх користувачів вимірювальної техніки.

Телефон: (04563) 4-71-73
Адреса: 09113, Україна, Київська обл.,м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 84
E-mail: office@centr.bcdst.kiev.ua
URL: http://www.bcdst.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.