ОкрайнаОкрайна

Директор: Облещук Надія

Екскурсійні тури по Західній Україні. Замки Закарпаття. Автентичне Прикарпаття. Історії кохання Львівських замків. Містичні об’єкти Волині. Козацька Тернопільщина. Фортеці Поділля. Чарівність Буковини. Тури по Прикарпаттю: Гуцульське весілля. Слідами фільму «Тіні забутих предків». Андріївські вечорниці у Карпатах. В гості до Cвятого Миколая. Закарпаття – насамперед зовні красиві замки, трагізм життя та кохання їх власників, багатонаціональна кухня, різна діалектна мова у кожному районі, найпотужніша військова історія, унікальні за своїми хімічними властивостями Закарпатські води, найвідоміше озеро Синевир та наймальовничіший водопад Синевир. Спелеотури печерами Тернопільщини – активний відпочинок у печері Млинки у поєднанні з історичним розглядом трипільської культури в печерах Вертеба та Монастирка.

Телефон: 06779-70-18
Адреса: м. Тернопіль, вул. Замкова 14/234
E-mail: okraina.com.ua@gmail.com
URL: http://www.okraina.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.