Товариство з обмеженою відповідальністю "Укренерго-НК"Товариство з обмеженою відповідальністю "Укренерго-НК"

Директор: Шелест Володимир Васильович

ТОВ "Укренерго-НК" - офіційний повноважний дилер на території України по реалізації насосного устаткування виробництва ЗАТ "Енергія" (Сисерть, Росія). ЗАТ "Енергія" - це промислове підприємство, що має технологічне устаткування, власний інженерно-конструкторський та технологічний персонал, яке виготовляє насосне устаткування агропромислового та паливно-енергетичного комплексу, хімічної, нафтової, нафтопереробної, металургійної галузей промисловості. Товари/Послуги: Насосне устаткування / Насоси горизонтальні / Насоси для харчової та хімічної промисловості / Насоси для вугільної та гірничорудної промисловості / Насоси для хімічних виробництв / Насоси консольні / Насоси занурювальні / Насоси промислові / Насоси хімічні / Насоси центробіжні

Телефон: (05549) 3-53-62
Адреса: Україна, 74900, м.Нова Каховка, пл.Ентузіастів,1 оф.305
E-mail: [email protected]
URL: http://www.zao-energo.ru

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.