ТендертрейдбудТендертрейдбуд

Директор: Михайло Миколаєвич

Продажів і прокат опалубки бывшой у вживанні (бу) будівельним організаціям і приватним особам. Продам або здам в оренду опалубку будь-якої конфігурації і комплектуючі до опалубки: опалубка балочна, опалубка горизонтальна, опалубка вертикальна, опалубка щитова, опалубка перекриттів, системні елементи опалубки, стійки для опалубки, опалубка колон, опалубка кутова, вишки-тури, ліси будівельні, балки, треноги, корони, ригеля, системи кріплення опалубки і інші комплектуючі опалубки. (067) 403 12 75 Можливий викуп опалубки Дока (doka), Пері (peri), Варіант (variant) і інших брендів в робочому стані. Працюємо по усій Україні. Готівковий і безготівковий розрахунок. Доставка. Оперативність. Якість. Розглянемо будь-кого пропозиція. Компанія "Тендертрейбуд" економить Ваш час і Ваші гроші! (067) 403 12

Телефон: (067) 403-12-75
Адреса: Кутузова, 4
E-mail: office@t-t-b.com.ua
URL: http://t-t-b.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.