Київський міжнародний контрактовий ярмарокКиївський міжнародний контрактовий ярмарок

Директор: Іванов Володимир Іванович

Київський міжнародний контрактовий ярмарок (http://www.kmkya.kiev.ua/) - лідер виставкового бізнесу в Україні, працює на ринку виставкових послуг з 1994 р. Щорічно компанія організовує близько 50 спеціалізованих національних і міжнародних виставок, які збирають більше 4 тис. експонентів і понад 200 тис. відвідувачів. КМКЯ плідно співпрацює з відомими міжнародними виставковими компаніями з Німеччини, Польщі, Туреччини, Італії, Франції та інших стран. Виставки компанії Інтер Агро http://www.interagro.in.ua/ Agro Animal Show http://www.animal-show.kiev.ua/ Kyiv Fashion http://www.kyivfashion.kiev.ua/ Handmade Fashion http://www.hmf.kiev.ua/ InterBudExpo http://buildexpo.kiev.ua/russian IFFIP http://kmkya.kiev.ua/ru/exhibitions/info/IFFIP/201002/about/ ПРОД ЕКСПО УКРАЇНА http://www.prodexpo.kiev.ua/ Ювелір Експо http://www.jewellerexpo.kiev.ua/ IBYS http://www.ibys.info/ Kyiv Fashion Focus http://focus.kyivfashion.kiev.ua/

Телефон: (044) 490-63-91
Адреса: Україна, Київ, вул.Воровського, 4, 01001
E-mail: pri@kmkya.kiev.ua
URL: http://www.kmkya.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.