Свято “Без Проблем” Дитячий день народженняСвято “Без Проблем” Дитячий день народження

Директор: Свято “Без Проблем”

Свято “Без Проблем” Подаруйте своїй дитині незабутне свято Організація та Проведення дитячих свят Різні казкові герої : Клоуни Ляля та Кнопка Шоу клоунів Білосніжка та Гном, Шрек та Фіона, Робін Гуд та Розбійниця, Пеппі Доавга Панчоха, Пірати Карибського моря, Принц та Принцеса, Фея та Чаклунка, Марічка та Ведмідь, Карлсон та Пеппі, Ковбої Буратіно та Мальвіна, Принцеса Бель та Попелюшка, Індіанці, Людина павук, Аладін та Жасмін, Гавайська вечірка... Програма -Фабрика зірок Ростові ляльки(сюрприз-привітання) Веселі конкурси Ігри Подарунки Аква Грим Шаржисти Ляльковий Театр Генератор мильних бульбашок Промо акції Випускні Бали Прокат дитячих костюмів Банкетні зали для дітей Дід Мороз та Снігуронька. Оформлення приміщень: кульки, салюти. Фото відео Свято "Без Проблем" не є посередником.Ми виробники свят,і тому гарантуємо якість роботи. Виїзд за місто. тел.8(032)261-06-59 факс:8(032)244-58-61(68) т.8 096 206 24 61 www.svyatobp.lviv.ua e-mail [email protected]

Телефон: 096206-24-61
Адреса: м.Львів вул.Новаківського 14
E-mail: [email protected]
URL: http://www.svyatobp.lviv.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.