ТОВ "ПоліграфТест Захід"ТОВ "ПоліграфТест Захід"

Директор: Бельмега Любомир Євгенович

Компанія "ПоліграфТест Захід" надає наступні послуги: 1) опитування персоналу, що працює, проходить співбесіду на прийом на роботу або звільняється (провірка на працездатність, відданість компанії, дисциплінованість, конфіденційність, причетність до криміналу, схильність до вживання алкоголю та наркотиків, тощо); 2) опитування персоналу у випадку службового розслідування чи внутрішньої розробки (крадіжки, недостачі, "відкатні схеми", корумпованість, халатність, співпраця з конкурентами, тощо); 3) опитування з сімейних питань, а також опитування на будь-яку тематику, що не стосується бізнесу; 4) будь-яке інше опитування в межах чинного законодавства України та за дотримання норм етики спеціаліста-поліграфолога.

Телефон: 095714-48-62, 099378-02-62
Адреса: пр. Лесі Українки, 15А
E-mail: inbox@ptzahid.com.ua
URL: http://www.ptzahid.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.