Интернет-магазин обуви Lider ShoesИнтернет-магазин обуви Lider Shoes

Директор: Звертайтесь до менеджерів

У 1990 році у Львові була заснована взуттєва фабрика "МПМ". Зараз ми досягли значних успіхів і представляємо собою велику торгово-виробничу групу, яка включає цілий ряд фірм. Сфера нашої діяльності включає виробництво, презентацію і продаж взуття кількох торгових марок. Один з найпопулярніших наших проектів на ринку - продукція ТМ "Лідер". Наша продукція - це найкраще поєднання комфорту і стилю, вишуканості і практичності, високої якості та оптимальної ціни. Виготовлена ​​на сучасному обладнанні, з якісного, ретельно відібраного натурального матеріалу. Взуття виробляється з використанням останніх розробок і технологій. Модельний ряд здатний задовольнити найвибагливішого покупця.

Телефон: (098) 752-70-97, (066) 458-01-05
Адреса: вул. Медової Печери, 3
E-mail: [email protected]
URL: http://lider-shoes.com.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.