ВКП ІІ ТОВ "Укргеопроект"ВКП ІІ ТОВ "Укргеопроект"

Директор: Політов О.П.

Компанія "Укргеопроект" пропонує весь спектр геодезичного обладнання. В основний асортимент продукції входять геодезичні інструменти (нівеліри, теодоліти, тахеометри, лазерні рулетки, GPS обладнання і т.д.). Також широко представлено трасопошукове устаткування, прилади неруйнівного контролю (тече-, трасошукачі, георадари, склерометри, вологоміри і тому подібне) - все, що широко використовується в геодезії, навігації, будівництві та дослідженнях. Також пропонуємо ліцензійне програмне забезпечення Sokkia, Credo DAT, Credo ТОПОПЛАН та інше. У нашому Сервісному центрі Ви можете зробити повірку і ремонт геодезичних приладів, а впродовж гарантійного терміну пройти безкоштовне сервісне обслуговування.

Телефон: (044) 234-06-36, (032) 245-37-82, (050) 053-25-08
Адреса: Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 74-Б; Україна, 79034, м.Львів, вул.Навроцького,1, оф. 502
E-mail: [email protected]
URL: http://www.ukrgeo.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.