ТОВ "ЕКОАУДИТ"ТОВ "ЕКОАУДИТ"

Директор: Біловський Роман Леонідович

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕКОАУДИТ» для підприємств, організацій, громадян-підприємців надає практичні та юридичні послуги в сфері екології. Ми пропонуємо: - розробку документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами; - проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел промислових підприємств; - розробку документів для отримання дозволу на зберігання, транспортування та утилізацію твердих побутових відходів; - розробку лімітів на утворення та розміщення відходів; - розробку документації для отримання дозволу на спеціальне водокористування та відведення стічних вод; - розробку та затвердження паспортів водного господарства; - надання практичної та юридичної допомоги при підготовці документів для отримання ліцензій на спец водокористування; - надання практичної та юридичної допомоги при підготовці документів для отримання листа - роз’яснення Міністерства охорони навколишнього природного середовища України на відсутність озоноруйнівних речовин; - розробка розділів оцінки впливу на навколишнє природне середовище (ОВНС) до проектів будівництва, реконструкції та технічного переоснащення підприємств; - проведення екологічної експертизи та аудиту. ТОВ «ЕКОАУДИТ» забезпечує максимально швидку підготовку, оформлення та надання документів з вищезазначених напрямків. ТОВ «ЕКОАУДИТ» гарантує Вам високий рівень надання послуг, відповідно до вимог чинного законодавства України, що гарантує уникнення проблем, пов’язаних з оформленням таких документів. Ми переконані, що довгострокові партнерські відносини базуються на професіоналізмі, порядності, дотриманні та прозорості виконання домовленостей. ТОВ «ЕКОАУДИТ» - це команда досвідчених спеціалістів у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної експертизи та аудиту. В нашій команді Ви знайдете надійного і компетентного партнера на максимально вигідних для Вас умовах. Додаткову інформацію можете отримати: тел. (044) 360 40 39, моб. (097) 983 48 48.

Телефон: (044) 360-40-39, (097) 98-34-48
Адреса: 04071, м. Київ, вул. Оболонська, 37, оф.1
E-mail: ecoaudit@bigmir.net
URL: http://www.ecoaudit.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.