ТОВ "Алруф"ТОВ "Алруф"

Директор: Директор

Ми виконуємо весь комплекс покрівельних робіт з будь-яких матеріалів та будь-якої складності. Основним напрямком роботи є виготовлення та монтаж фальцевої покрівлі (прямої та радіусної), покрівлі за методом «шашки», окантовочні роботи різної складності, монтаж водосточних систем та систем безпеки покрівлі (снігостримувачів, покрівельних містків та драбин). Ядро нашої компанії складають десять кваліфікованих майстрів-покрівельщиків, які пройшли навчання та стажування в Австрії, Німеччині та Польщі, та мають відповідні сертифікати про успішне завершення курсу навчання. За необхідності ми залучаємо додатковий кваліфікований персонал, це бригади, з якими ми співпрацюємо на протязі багатьох років, і які на практиці довели свій професіоналізм. Наша компанія володіє найсучаснішим професійним обладнанням, що використовується в покрівельній справі. Це фальцепрокатні, згибочні верстати, а також верстати для виготовлення на покрівельних картинах криволінійної форми таких фірм як Schlebach, Bima, Eckold та ін. Все вищезазначене дозволяє нам виконувати найскладніші роботи якісно та в задані терміни. В нашому активі є декілька десятків найскладніших об’єктів: адміністративних, житлових будівель, торгівельних центрів, приватних осель, церков та інших об’єктів. Серед таких об’єктів: купол дзвіниці Києво-Печерської Лаври, Кафедральний Собор та резиденція Экзарха Української Греко-католицької церкви в м.Києві, дзвіниця Свято-Іонинського монастиря в м.Києві, торгівельно-офісний центр «Олімпійський» по вул.Червоноармійській в м.Києві, офисний центр по вул.Сагайдачного в Києві, будівля банку «Фінанси та кредит» по ул.Саксаганського в Києві, а також великі приватні будинки та садиби в Києві, Кончі-Заспі, Козині, Вінниці, Ялті та інших населених пунктах України.

Телефон: 044369-53-10
Адреса: Україна, м. Київ, вул. П. Сагайдака 112
E-mail: [email protected]
URL: http://www.alroof.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.