ТОВ "Алруф"ТОВ "Алруф"

Директор: Директор

Ми виконуємо весь комплекс покрівельних робіт з будь-яких матеріалів та будь-якої складності. Основним напрямком роботи є виготовлення та монтаж фальцевої покрівлі (прямої та радіусної), покрівлі за методом «шашки», окантовочні роботи різної складності, монтаж водосточних систем та систем безпеки покрівлі (снігостримувачів, покрівельних містків та драбин). Ядро нашої компанії складають десять кваліфікованих майстрів-покрівельщиків, які пройшли навчання та стажування в Австрії, Німеччині та Польщі, та мають відповідні сертифікати про успішне завершення курсу навчання. За необхідності ми залучаємо додатковий кваліфікований персонал, це бригади, з якими ми співпрацюємо на протязі багатьох років, і які на практиці довели свій професіоналізм. Наша компанія володіє найсучаснішим професійним обладнанням, що використовується в покрівельній справі. Це фальцепрокатні, згибочні верстати, а також верстати для виготовлення на покрівельних картинах

Телефон: 044369-53-10
Адреса: Україна, м. Київ, вул. П. Сагайдака 112
E-mail: [email protected]
URL: http://www.alroof.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.