ТОВ ЗахідконсалтингТОВ Західконсалтинг

Директор: Гевал В. М.

ТОВ “Західконсалтинг” працює в галузі інформаційних технологій та консалтингу. Основною сферою діяльності компанії є комплексна автоматизація систем обліку та управління підприємств різних структур та форм власності на базі платформи “1С:Підприємство”, надання консалтингових послуг та супровід працюючих облікових систем. Наша місія - надавати клієнтам інструментарій для ефективного управління бізнесом. Для виконання поставленого завдання ми пропонуємо нашим замовникам: Здійснення комплексної автоматизації на базі платформи "1С:Підприємство" Розробка індивідуальних спеціалізованих рішень під специфічні задачі, що стоять перед клієнтом Інформаційно-технологічний супровід баз 1С:Підприємство (типових, допрацьованих, спеціально розроблених) Програмування під поточні облікові чи офісні задачі, оптимізація чи інтеграція уже існуючих систем.

Телефон: (0382) 70-81-40
Адреса: Україна, 29000, м. Хмельницький, вул. Чорновола 31
E-mail: 1C@westco.com.ua
URL: http://westco.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.