Приватний підприємець Роман РавликПриватний підприємець Роман Равлик

Директор: Роман Равлик

Ми пропонуємо новий погляд щодо автоматизації підприємства на основі платформи "1С:Підприємство". Комплексно та якісно надаємо наступні види послуг: Допомога при виборі необхідної для підприємства програми. Комплексний підхід до питань автоматизації підприємства. Автоматизації різних систем обліку: бухгалтерський, фінансовий, управлінський. Розробка програми для окремо взятого підприємства. Впровадження «під ключ». Виведення фінансового результату. Звітність. Продаж. Доставка. Встановлення. Типова настройка на законодавство. Перший запуск. Консультації. Навчання індивідуальне та групове. Доробка програмних модулів, в тому числі вже діючих на підприємстві. Написання різних типів звітів. Оновлення звітності. Налаштування електронної подачі звітності. Надання консультацій щодо оптимізації обліку, пошук ефективних рішень. Допомога при роботі з супутніми програмами: ARM-звітність, Best Zvit, Master Key, OPZ (податкова звітність), клієнт банк, зарплатні проекти. Супровід комп’ютерної техніки. Безкоштовні консультації по телефону.

Телефон: (0342) 54-03-90
Адреса: Івано-Франківськ
E-mail: m_v_yura@ukr.net
URL: http://www.1c-if.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.