Західні інформаційні технології, ППЗахідні інформаційні технології, ПП

Директор: Депутат Оксана Вікторівна

Бухгалтерський та податковий облік являються однією з галузей, де акумулюється конфіденційна, найбільш важлива корпоративна інформація. Ось чому принципово важливо, щоб за ведення бухгалтерії відповідали надійні, висококваліфіковані спеціалісти. Ми пропонуємо: 1. Ведення бухгалтерського та податкового облік у клієнта. 2. Виконання функцій головного бухгалтера при наявності у клієнта внутрішньої бухгалтерії. 3. Здача звітності. 4. Ведення обліку СПД-фізичних осіб. 5. Інші послуги: - відновлення бухгалтерського та податкового обліку; - інвентаризація основних коштів; - обробка авансових звітів; - інвентаризація взаєморозрахунків з контрагентами; - консультації з оподаткування клієнта; - супровід клієнта у процесі звіряння взаєморозрахунків з бюджетом; - супровід клієнта під час проходження податкових перевірок; - супровід, налагодження та оновлення бухгалтерського програмного забезпечення. Перелік напрямів навчання: - початкові курси бухгалтера, - курси головного бухгалтера, - курси програми 1С 7.7, 8.2; - курси аудиту; - курси з туризму; - курси системного адміністратора

Телефон: (063) 308-32-43
Адреса: вул. Галицька, буд.57, оф.11
E-mail: [email protected]
URL: http://wit-group.com.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.