Нове місто БВКНове місто БВК

Директор: Михайло Яковенко

"Нове місто – БВК" – є офіційним дилером заводів та представництв виробників покрівельних матеріалів та імпортерів (Velux, Fakro, Ruukki). Компанія пропонує найширний асортимент покрівельних та супутніх матеріалів: Для похилих дахів: металочерепицю (з фінської (Ruukki) та німецької сировини) профнастил керамічну черепицю (BRAAS) бітумну черепицю (Kerabit) натуральну (цементно-піщану) черепицю фальцеву покрівлю (Ruukki) Для пласких дахів: ПВХ-мембрани руберойд Супутні матеріали від європейських виробників:* Супутні матеріали: гідроізоляція водостічні системи (HUNTER, Bryza, Kaskada, Marley) мансардні вікна** А також висококласний серсіс: консультації і навчання професійні заміри та розрахунок транспортування згідно усіх правил повний спектр монтажних та демонтажних робіт шеф монтаж гарантії

Телефон: (03552) 3901-01-1), (097) 598-79-00
Адреса: Україна, 48500 Тернопільська область, м. Чортків, вул. С.Бандери 77
E-mail: mihall@ukr.net
URL: http://spf.te.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.