ПП "Travel-bus" Пасажирські перевезення ТернопільПП "Travel-bus" Пасажирські перевезення Тернопіль

Директор: Берестовський Олександр Серафимович

Пасажирські перевезення по Україні та за кордон автобусом єврокласу Setra 215 HD До ваших послуг: – перевезення туристичних груп з Тернополя – оренда автобуса з водієм для поїздки по Європі – будь-які трансфери – пасажирські перевезення по Україні, Європі – багатоденні поїздки по Карпатах – оренда автобуса для поїздки по СНД – нерегулярні пасажирські перевезення, трансфери в Польщу, Францію, Чехію, Австрію, Росію та в інші країни Європи. – нерегулярні пасажирськіперевезення, трансфери в Славське, Буковель, Ужгород, Київ, Чернівці, Яремче, Ворохту, Азовське та Чорне море, та інші місця нашої чарівної України. Ми готові запропонувати свій варіант відпочинку, а також вислухати ваш!

Телефон: (096) 957-05-30, (0352) 54-74-04
Адреса: Україна, 46016, м. Тернопіль 15 квітня 15
E-mail: travelbus.at.ua@gmail.com
URL: http://www.travel-bus.at.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.