Бершадський пивокомбінат, ЗАТБершадський пивокомбінат, ЗАТ

Директор: Герасименко Олександр В'ячеславович

Закрите акціонерне товариство "Бершадський пивокомбінат" є підприємством з корпоративними правами ЗАТ "Оболонь". Підприємство займається виробництвом слабоалкогольних напоїв та пивоваренного солоду. Слабоалкогольні напої в асортименті реалізуються через дистриб"ютерів ЗАТ „Оболонь” в південний регіон України. Солодовий цех працює винятково на концерн, відвантажуючи сотні тон якісної сировини для виробництва чудового оболонського пива. Середньооблікова чисельність працюючих на підприємстві складає 139 чоловік, із них 24 чоловік – ІТР та службовці. За 2009 рік підприємтво виробило: Слабоалкогольних напоїв - 446,1 тис.дал Солоду пивоварного - 2 005 тон Одержано прибутку - 5 700,4 тис.грн. Підприємство за останні роки стало найкращим платником податків у Бершадському районі, сплачує більше третини всіх надходжень до районного бюджету.

Телефон: (04352) 2-24-76, 2-47-23, 2-37-67
Адреса: Україна, 24400, м. Бершадь, вул. 50-річчя Жовтня, 1
E-mail: obolon_2@mail.ru
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.