Афіни, приватна школаАфіни, приватна школа

Директор: Балакшина Оксана Миколаївна

Приватна школа «Афіни» створена в 1994 році, існує на ринку освіти 15 років, є одним з найбільших освітніх приватних закладів міста Києва. Кількість учнів у класах — до 12. Кількість педагогів, що працюють в школі - 39. Загальна кількість учнів — 150. Приватна школа «Афіни» складається з двох структурних підрозділів: 1. Початкова школа «Афіни», де навчаються діти 6-9 років в класах з 1 по 4. 2. Школа I-II ступенів «Афіни», в якій навчаються діти 10-16 років у класах з 5 по 11-й. Чому «Афіни»? Класичні Афіни часів Платона і Перикла — це найвищий підйом культури, прогрес науки та ремесел, розквіт демократії. Древню Грецію можна по праву назвати колискою європейської цивілізації. Класичний ідеал Людини — вільної, впевненої в собі, всебічно освіченої, фізично розвиненої, прагматичної і поетичної одночасно - це є і наш ідеал.

Телефон: (044) 249-66-43, 537-36-84
Адреса:
E-mail: [email protected]
URL: http://www.athens.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.