Аудиторська фірма "Альфа-аудит ЛТД", ТОВАудиторська фірма "Альфа-аудит ЛТД", ТОВ

Директор: Швець Зеновій Ярославович

На сьогоднішній день ТОВ „Аудиторська фірма „Альфа-аудит ЛТД” пропонує широкий вибір професійних послуг: 1. Аудиторські послуги: аудит фінансової звітності, цільові аудиторські перевірки. 2. Послуги в сфері оподаткування: перевірки податкового обліку, консультаційно - правовий супровід податкових перевірок, ведення податкового обліку та складання податкових декларацій, податкове планування. 3. Послуги в сфері бухгалтерського обліку: ведення бухгалтерського обліку, оптимізація та впорядкування бухгалтерського обліку, постановка бухгалтерського обліку, відновлення бухгалтерського обліку. 4. Консультаційні послуги: фінансове планування та бюджетування, бухгалтерське та податкове консультування, аудиторські експертизи з нефінансових питань. 5. Для усіх бажаючих - інтерактивний тренінг „Основи бухгалтерського обліку – за 2 дні”. 6. Для практикуючих бухгалтерів - семінар-тренінг „Школа бухгалтерської майстерності”.

Телефон: (0342) 77-54-20, 77-54-30
Адреса: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Рєпіна, 10
E-mail: alfaauditt@gmail.com
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.