Промтехноінвест, ТОВ ВФКПромтехноінвест, ТОВ ВФК

Директор: Таган Володимир Данилович

Виробничо-фінансова компанія «Промтехноінвест» - компанія, основним напрямком діяльності якої є пожежна безпека об’єктів НАК «Нафтогаз України». Нашою компанією вперше на Україні було розроблено типове технічне рішення для протипожежного захисту об’єктів газотранспортної системи України із використанням зрідженого двоокису вуглецю. «Промтехноінвест» пропонує свої послуги щодо проектування, монтажу та технічного обслуговування найсучасніших систем протипожежного захисту, а також поставок вище зазначених систем. Наша компанія являється ексклюзивним представником компаній "EUSEBI IMPIANTI" (Італія) - один із світових лідерів по виробництву найсучасніших систем пожежогасіння будь-якої складності, а також компанії "CMV" - лідер по виробництву безшовних сталевих балонів об'ємом від 30 до 200 літрів. Все обладнання сертифіковано на території України та Світу.

Телефон: (044) 255-16-02, 255-16-62
Адреса: Україна, 03039, м.Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 5-44
E-mail: promtexnoinvest@bigmir.net
URL: http://www.pti.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.