Дослідний машинобудівний завод, ДПДослідний машинобудівний завод, ДП

Директор: Пальченко Олександр Миколайович

Видобування нафти та газу, створення машин та устаткування для видобувної помисловості, інженірінгові роботи в цьому напрямку. Промислове вирбництво важкої бурової техніки для швидкісного проходження свердловин при добуванні нафти та газу на суходолі з глибини 8 км. та розвідки до 10 км. Модернізація газотранспортної системи (ГТС) на основі нової конструкції труби діаметром 1420х40мм., виготвленних та зварених за унікальною технологією за допомогою електропрміневого зварювання, технологія виробництва не має аналогів в світі. Виробництво нової конструкціїї заліздорожнього колеса діаметром 955 мм. для вантажних вагонів на основі елетропроміневого зварювання для літерного перевезення вантажів по міжнародним транспортним коридорам через Україну і СНД. Виробництво ферментаторів (біореакторів) для глибокої преробки гною домашньої худоби та птиці в т.ч. на тваринницьких комплексах з виробництовм біогазу, за інноваційними технологіями НАНУ.

Телефон: (099) 061-20-90
Адреса: Україна, 02091, м. Київ, Харківське шосе, 160
E-mail: sverdlo@i.ua
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.